O floWear

floWear to radość
W tym miejscu możesz czerpać radość z mody i dzielić się inspiracjami płynącymi z niepowtarzalnych wzorów, pięknych ubrań, niespotykanych kompozycji i zaskakujących dodatków.

 

floWear to styl.
Odnajdziesz tu Twój indywidualny styl. Baw się modą, kreuj i buduj z nami portal, który będzie inspirował też innych. Stań się częścią społeczności, która dobrze się czuje, bo dobrze wygląda.

 

floWear to pewność siebie.
Z floWear nabierzesz pewności siebie. floWear inspiruje do zmiany i przekonuje, że jest ona prosta i zależy wyłącznie od Ciebie. Poczuj się wyjątkowo, twórz dzięki modzie swoje życie i opowiadaj światu swoją własną historię.


Ciesz się, manifestuj swoje przekonania, wyrażaj pragnienia, miej marzenia i twórz! Let us fashion your life! floWear!

floWear (www.flowear.org) jest portalem, który korzysta z wyników projektu badawczego realizowanego przez FireFrog Media sp. z o.o.

  • Tytuł projektu: Zbudowanie prototypu innowacyjnego systemu rekomendacji zgodnych ze stylami użytkowników: FireStyle
  • Nr umowy: POIG.01.04.00-30-196/12
  • Wartość projektu: 14.949.474,00 zł
  • Udział Unii Europejskiej: 7.879.581,50 zł
  • Okres realizacji: 2013.01-2014.10

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

 

 

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?