Ivy Park - marka Beyoncé i Topshop

Magdalena Gołębiewska, 02.04.2016

Ivy Park - marka Beyoncé i Topshop ujrzała wreszcie światło dzienne! Brand, którego oficjalna premiera nastąpi 14 kwietnia, będzie specjalizował się w ubraniach i dodatkach z segmentu "activewear". "Bez względu na umiejęstności sportowe, czy sylwetkę, Ivy Park daje kobietom siłę poprzez ubrania sportowe wykonane z najlepszych materiałów o modnej linii" - możemy przeczytać na stronie brytyjskiej seciówki. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach Topshop (Wielka Brytania), Net-a-Porter i Nordstorm (USA), w internetowym butiku Ivy Park, a także na platformie sprzedażowej Zalando. Ambasadorką tego nowego brandu jest oczywiście amerykańska piosenkarką, którą możemy podziwiać na pierwszych zdjęciach z kampanii.

Rozwój marki i jej projekty możecie śledzić na stronie: ivypark.com projekt prezentowany jest rónież na Instagramie, szukajcie tu: @weareivypark

Magdalena Gołębiewska

Marketing & PR Manager. Praca to jej pasja. Doświadczenie zdobyła pracując przy międzynarodowych projektach w Polsce i za granicą. Uwielbia aktywnie spędzać czas, dobrą kuchnie i nowinki modowe :)

*

*

*

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?