Wrzuć na róż!

Magdalena Gołębiewska, 30.03.2016

Wiosna może oznaczać tylko jedno! Koniec szarości i ciemnych kolorów na ulicach i początek kolejnego sezonu, który przywitamy w pastelach, kolorach dodających energii i pięknymi dodatkami dopełniającymi całość.

Róż ma kilka ważnych zalet, o których nie możesz zapominać przygotowując stylizację: przede wszystkim dodaje dziewczęcego uroku - połącz go z klasycznymi kolorami, a zapewnisz sobie doskonały wygląd. Ten kolor zwraca uwagę - twój płaszcz w kolorze pastelowego różu będzie przyciągał spojrzenia wszystkich koleżanek, pamiętaj by podzielić się z nimi informacją, gdzie znalazłaś swój wymarzony model :) Po trzecie doskonale nadaje się na różne okazje - w zależności od tego, z czym go połączysz możesz dostosować go niemalże do każdego wydarzenia - świetnie sprawdzi się na dzień pełen wyzwań oraz wieczorne wyjście. Ostatnią, ale nie mniej ważną cechą okrycia wierzchniego w jasnym, pastelowym kolorze jest fakt, że dodaje energii i świetnie współgra z dobrym nastrojem, którego nie powinno zabraknąć po pojawieniu się pierwszych promieni słońca.

Planujesz zakup płaszcza, który spełni Twoje oczekiwania? Prezentujemy inspiracje z najnowszych kolekcji, być może jeden z nich skradnie twoje serce w tym sezonie!

Dorothy Perkins

New Look

MKT Studio

Który z nich spodobał wam się najbardziej? Podzielcie się z nami swoimi pastelowymi inspiracjami! :)

Magdalena Gołębiewska

Marketing & PR Manager. Praca to jej pasja. Doświadczenie zdobyła pracując przy międzynarodowych projektach w Polsce i za granicą. Uwielbia aktywnie spędzać czas, dobrą kuchnie i nowinki modowe :)

*

*

*

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?