Walentynkowe prezenty - inspiracje

Magdalena Gołębiewska, 13.02.2016

Prezenty dla Niego

Wydaje ci się, że zakup trafionego prezentu Walentynkowego graniczy z cudem? Poświęć chwilę na przypomnienie sobie kilku ostatnich miesięcy, a pomysł znajdzie się sam :) Czego szukać przygotowując upominek?

1. Woda toaletowa lub kolońska - testowałaś ostatnio perfekcyjny zapach podczas zakupów? Spraw niespodziankę i kup całkowitą nowość, która będzie pasowała do obdarowywanego. Dzięki temu pokażesz, że znasz go na wylot.

2. Wizytownik. Najlepiej elegancki i szykowny, a przede wszystkim pasujący do charakteru wykonywanej pracy.

3. Mucha - to niezbędny element męskiej garderoby. Przekonaj tym prezentem swojego partnera, że w modzie warto eksperymentować :)

4. Bransoletka - wśród męskich dodatków można znaleźć prawdziwe perełki. Jeśli chcesz przekonać mężczyznę do biżuterii niech prezent będzie skromny i elegancki. Dzięki temu zawsze będzie miał przy sobie  rzecz kojarzącą się z tobą.

Życzymy Wam udanych Walentynek i samych trafionych prezentów!

Magdalena Gołębiewska

Marketing & PR Manager. Praca to jej pasja. Doświadczenie zdobyła pracując przy międzynarodowych projektach w Polsce i za granicą. Uwielbia aktywnie spędzać czas, dobrą kuchnie i nowinki modowe :)

*

*

*

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?