Tallinder - nowa marka LPP na polskim rynku

Magdalena Gołębiewska, 17.01.2016

Tallinder to nowa marka odzieżowa koncernu LPP w Polsce, który chce swoje kolekcje skierować do starszych konsumentów z dużych miast. 

Dotychczasowe marki koncernu LPP najlepiej odpowiadały potrzebom młodych mieszkańców dużych miast. Sklepy Sinsady, Cropp, Mohito i Reserved prezentowały kolekcje przystępne cenowo i stylistycznie. Nowy brand Tallinder kieruje swoje projekty do osób powyżej 30 roku życia, które cenią eleganckie ubrania o ponadczasowym charakterze. Głównym wyróżnikiem ma być nie tylko styl, ale także doskonałe wykonanie i wysokiej jakości materiały. W premierowej kolekcji wiosna-lato 2016 znajdziemy przede wszystkim propozycje w najmodniejszych kolorach - biel, czerń, szarości oraz pastele. Ambasadorką kampanii promocyjnej zaproszono brazylijską modelkę Aline Weber.  Pierwsze sklepy nowej marki zostaną otwarte w lutym.

Magdalena Gołębiewska

Marketing & PR Manager. Praca to jej pasja. Doświadczenie zdobyła pracując przy międzynarodowych projektach w Polsce i za granicą. Uwielbia aktywnie spędzać czas, dobrą kuchnie i nowinki modowe :)

*

*

*

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?