Gigi Hadid została projektantką

Magdalena Gołębiewska, 20.12.2015

Supermodelka zaprojektuje pierwszą w swojej karierze kolekcję. Wszystko dzięki kontraktowi ambasadorskiemu z marką Tommy Hilfiger. Z informacji wynika, że będzie to kompletna kolekcja, w której znajdą się odzież, obuwie i akcesoria, które uzupełnią cały look. Zwieńczeniem kolekcji ma być nowy zapach dopasowany do koncepcji projektów.

Sesja do kampanii wizerunkowej zaplanowana została na początek 2016 roku - tłem będzie Nowy Jork. Miasto, w którym spełniają się marzenia doskonale pasuje do modelki, która dzięki mediom społecznościowym i milionom followersów na Instagramie zapewniła sobie znaczące miejsce w świecie mody i kreowania trendów. Obecnie pracuje z największymi markami i staje się wyznacznikiem stylu - świetnie prezentuje się w codziennych, luźniejszych stylizacjach, a na wielkich galach zawsze wygląda rewelacyjnie. Efekty samodzielnej pracy poznamy jesienią przyszłego roku. Kolekcja modeli zostanie zrealizowana wraz z kampanią męskiej kolekcji, której ambasadorem został Rafael Nadal. Jesteśmy niezwykle ciekawi efektów!

Magdalena Gołębiewska

Marketing & PR Manager. Praca to jej pasja. Doświadczenie zdobyła pracując przy międzynarodowych projektach w Polsce i za granicą. Uwielbia aktywnie spędzać czas, dobrą kuchnie i nowinki modowe :)

*

*

*

Dołącz do klubu

Czas pokazać innym siebie! Czas opowiedzieć światu, co lubisz i co Ci się najbardziej podoba. Czas być po prostu sobą! Dołącz do floWear nie tylko dla siebie. Twoimi pomysłami mogą zainspirować się inne osoby. A może i Ty odnajdziesz tu coś, co pokochasz i co odmieni pozytywnie Ciebie. Daj się ponieść i twórz. Opowiadaj z nami swoją niezwykłą historię.

Nie masz konta na Facebooku?